Petra Vajdová (33) má po turbulentnom životnom období konečne dôvod na radosť. S manželom Martinom majú byť v radostnom očakávaní prvého dieťatka, pričom sa podarilo zachytiť prvú fotku Petry s bruškom.

Petra Vajdová si za posledné obdobie preskákala toho naozaj veľa, no práve v Kroměříži, kam sa prišla liečiť zo závislosti na alkohole, sa jej život obrátil konečne k lepšiemu. V liečebni sa totiž zoznámila so svojou láskou Martinom, ktorý je dnes už jej manželom.

Petrin milovaný bol síce ženatý, no jeho láska k herečke bola silnejšia a rozhodol sa manželstvo ukončiť. Petru si mal vziať pred pár mesiacmi, pričom unikli aj detaily z herečkinej rozprávkovej svadby. Najnovšie sa ale hovorí aj o tehotenstve Petry, ktorá do nového manželstva vhupla rovnými nohami.

Dôkazom má byť aj čerstvý záber Plusky, ktorá zachytila Petru s manželom Martinom pred bratislavskou nemocnicou. Sem sa mala vybrať na kontrolu ku gynekológovi a manžel ju okrem sprevádzania musel na stretnutie s lekárom aj priviezť, keďže Petra má po alkoholovom škandále za volantom zákaz šoférovania. Na Vajdovej už má byť vidieť zaoblené bruško, ktoré ukrývala pod bundou, foto >>> TU <<<.

Petra sa s manželom Martinom vybrala na kontrolu ku gynekológovi
Herečke sa zaobľuje bruško, ktoré ukrývala pod bundou

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook