Tehotná žena prežila viac ako poburujúcu skúsenosť v čakárni nitrianskej nemocnice. Po nepríjemnom diabetologickom teste jej prišlo nevoľno a začala odpadávať. Reakcia mužov, ktorí s ňou čakali na chodbe, vás ale dorazí.

Tehotná žena sa musela v nitrianskej nemocnici podrobiť diabetologickému testu, ktorý trvá približne dve hodiny. Ide o nepríjemné vyšetrenie, pri ktorom po vypití glukózy môže dôjsť tehuľkám nevoľno. To bol aj prípad ženy, ktorá sa so svojou strašnou skúsenosťou podelila na stránke Nekŕmte nás odpadom.

Po 20 minutách čakania mi prišlo hrozne zle na odpadnutie. V čakárni boli dve sedačky. Obe obsadené – na každej z nich sedeli dvaja páni čakajúci na bežné vyšetrenie. Z tých štyroch pánov bol evidentne minimálne jeden len doprovod. Musela som konať rýchlo, ľahla som si preto na zem, aby som neomdlela, vyložila si nohy o stenu. Ani jeden z týchto pánov sa neunúval postaviť sa a pustiť ma sadnúť, ani len sa nespýtali, čo sa deje, nezavolali sestričku. Pozreli na mňa a naspäť do telefónov a časopisov,“ šokuje neochotným správaním mužov.

Napokon musela opäť vstať a poprosiť sestričku, aby jej do čakárne požičala stoličku. Na záver ale prežila ďalšie prekvapenie. „Po čase som zistila, že dvaja z pánov si len išli po recepty. Takže žiadne ťažké hypoglykemické prípady. Správanie sa ľudí je viac ako smutné,“ povzdychla si a za pravdu jej v komentároch dali viaceré tehuľky, ktoré sa podobne stretli s neochotou ostatných ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom │ Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, Pixabay