Nastávajúca mamička Amy (18) sa potom, ako zistila, že krváca, vybrala do miestnej nemocnice. V čakárni strávila neuveriteľných 12 hodín, počas ktorých lekári uprednostnili opitých či zdrogovaných pacientov. Napokon si od lekárky vypočula krutú správu.

Nastávajúca mamička Amy má len 18 rokov, no 2. septembra prežila doslova tragédiu. Keď v takmer 3. mesiaci tehotenstva zistila, že krváca, okamžite sa vybrala na pohotovosť do nemocnice Derriford v anglickom meste Plymouth. V čakárni však strávila neuveriteľných 12 hodín, pričom lekári počas nočnej služby uprednostňovali prichádzajúcich pacientov pod vplyvom alkoholu či drog.

Po nekonečnom čakaní jej zobrali vzorku krvi i moču a po výsledkoch Amy ubezpečili, že je všetko v poriadku, čo mladú ženu trochu upokojilo. Napriek tomu musela pred ordináciou prečkať ďalšie hodiny, aby sa dostala o jedenástej doobeda na vytúžený ultrazvuk. „Bola som tam tak dlho, že sa mi už chcelo plakať. Bola som hladná, vystresovaná, frustrovaná a stále som nevedela, prečo krvácam,“ sťažovala si zúfalá žena podľa PlaymouthHerald.

Napokon sa konečne dostala na vyšetrenie, kde bola ešte nútená zodpovedať ďalšie otázky, no aspoň mala šťastie na milý personál, ktorý bol maximálne ústretový. Na to, čo sa však už o pár minút dozvedela, nikdy nezabudne! „Urobili mi ultrazvuk s kamerou a povedali, že bábätko tam je, no jeho srdiečko už nebije,“ dodáva zronene Amy, ktorá už s partnerom vychováva ročného synčeka. Nešťastná mamička považuje túto skúsenosť za najhoršiu v živote a so stratou sa vyrovnáva len ťažko. Aj keď sa jej nemocnica následne ospravedlnila a je nápomocná pri vyšetrení postupu personálu, Amy plánuje vec posunúť ďalej, aby podobné veci nemuseli zažívať aj ďalšie mamičky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plymouthherald.co.uk │ Foto: Facebook/Amy Rennie