Dominika Kavaschová tvorí hudobno-dramatické zoskupenie s hudobníčkou Andreou Bučko. Ich prvé CD Morena s trinástimi piesňami vzniklo na základe humornej divadelnej inscenácie, ktorú napísala práve táto ženská dvojica v spolupráci s Matúšom Kvietikom, Luciou Komiňákovou a inými.

Dominika Kavaschová, ktorú diváci poznajú najmä zo seriálu Oteckovia, sa okrem herectva venuje aj spevu. Na divadelných doskách SND prezentuje s blízkou priateľkou Andreou Bučko autorskú hru Morena, na základe ktorej vzniklo hudobné CD s piesňami práve z tohto predstavenia. Ich prvý hit Neviditeľná žena prelomil základy klasiky nielen videoklipom, ale aj textom: “Navoňaná, oholená, okúpaná, vyfintená NEVIDITEĽNÁ ŽENA. Upratala, navarila aj čokla ti vyvenčila NEVIDITEĽNÁ ŽENA.”

Andrea Bučko, spevácka partnerka Dominiky Kavaschovej, radosťou z nového CD nešetrí: “Je tam vložené naše srdiečko, úsilie aj financie. Mnohí sa pýtate, kto za nami stojí alebo kto to produkoval. Nuž, my s Dominikou Kavaschovou. Máme to obrovské šťastie, že si vo vzájomnej tvorbe rozumieme, navzájom sa inšpirujeme, vieme sa rýchlo na seba napojiť, dohodnúť a dôverujeme si. To sú vzácne spojenia a nesmierne sa tešíme, že nám to všetko takto zaklaplo a že o CD je teraz záujem a inšpiruje ďalej,” opísala radosť na sociálnej sieti.

Dominika taktiež vyjadruje mimoriadne nadšene: “Nemôžem uveriť, že sa mi splnil celoživotný sen písať texty a robiť hudbu. Som šťastná, že som neostala len pri herectve, ktoré milujem, a že sa môžem posúvať a rásť aj v tomto smere. Ďakujem všetkým za inšpiráciu, priateľstvo, podporu, pomoc a teším sa na nové výzvy a na nové príležitosti, ktoré ma ľudsky a profesionálne opäť posunú ďalej. Plánov mám kopec, múza ma kope ako divá, takže je sa na čo tešiť,” prezrádza budúca mamička na sociálnej sieti.

Video upútavka na nové CD

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/donda_kawa, andrea_bucko | Video: YT/Andrea Bučko