Televízia JOJ chystá veľký projekt, ktorý zabodoval vo viacerých krajinách sveta. Diváci sa môžu tešiť na úspešnú zábavnú šou “Take Me Out” (Zober ma von), ktorej účelom bude zoznamovanie ľudí.

Na bratislavskej Kolibe momentálne prebiehajú prípravy na spustenie zábavnej zoznamovacej šou “Take Me Out”. Vedenie JOJky sa vyjadrilo, že režisérom bude Tomáš Eibner a do pozície moderátorov obsadia známe a overené tváre. Milan Junior Zimnýkoval a Jakub Prachař. Prvý menovaný v tejto televízii v súčasnosti uvádza šou “Nikto nie je dokonalý” spoločne s kolegom Marcelom Forgáčom. Ďalej je moderátorom relácie “Moja mam varí lepšie, ako tvoja”. Jakuba Prachařa diváci poznajú z pozície moderátora resp. porotcu projektu “Československo má talent”. JOJka však zatiaľ neupresnila, kedy chce program zaradiť do vysielania.

V tejto zoznamovacej šou bude 30-ka nezadaných žien rozhodovať o osude prihlásených mužov v súťaži. Ak sa im oprotistojaci nápadník nebude páčiť, zhasnú svetlo. Ak im bude sympatický, nechajú ho svietiť. Pozrite si ukážku tejto obľúbenej šou.

Milan Junior Zimnýkoval
Jakub Prachář

Zdroj: Medialne.sk | Foto: Facebook, Instagram