Televízia JOJ sa v posledných mesiacoch musela zaoberať obsadením glosátorov v úspešnej relácií Sedem. Iróniou je, že všetko spustilo zvolenie prezidentky Zuzany Čaputovej. Tvorcovia tak prišli o stabilného člena tímu Mariána Leška, v dôsledku čoho dostala možnosť objaviť sa pred kamerami bývalá tvár Markízy.

Zuzana Čaputová po inaugurácií zverejnila nový tím poradcov, medzi ktorými sa nachádza aj 65-ročný Marián Leško. Aj keď ho diváci poznajú predovšetkým ako glosátora, zároveň je jedinečným novinárom a publicistom. V jojkárskej relácií Sedem však skončil, nakoľko podľa vlastných slov nechcel sedieť na viacerých stoličkách.

Na istý čas ho zastupoval herec Boris Farkaš, no v najnovšej epizóde jeho miesto nahradil humorista Ján Snopko. V minulosti bol súčasťou markizáckej relácie Dereš, ktorá sa tešila obľúbenosti dlhých 10 rokov. V mnohých ďalších programoch sa objavil ako špeciálny hosť, pričom nešetril vtipmi a dobrou náladou.

Po zrušení šou pod taktovkou Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej sa náhle vytratil z obrazoviek. Zdá sa však, že opäť dostal možnosť baviť ľudí, čo mu veľmi chýbalo. Ako prezradil, dúfa, že jeho pripomienky k aktuálnym témam v spoločnosti budú pre Slovákov dostatočne zaujímavé, ba až zábavné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Sedem  |  Foto: Facebook/Sedem, joj.sk, YouTube