Televízia JOJ predstavila pred mnohými rokmi extrémne úspešnú reality šou s názvom Mama, ožeň ma. Osamelé ženy aj muži sa rozhodli nájsť svoju spriaznenú dušu rovno pred televíznymi kamerami, no ich príbehy neskončili vždy šťastne. Teraz prichádza skvelá správa!

Televízia JOJ sa po rokoch odmlky rozhodla opäť oživiť obľúbenú reality šou Mama, ožeň ma. Všetci fanúšikovia si pritom zaiste veľmi živo spomínajú na ukecanú Alenku a zaskočeného Romana, či na múčny tanec drogistky zo Šale Ľubky. A hoci sa mnohí s týmto projektom nadobro rozlúčili, televízia prekvapila nečakane pozitívnou správou.

„Čožééé, čožééé? Máme skvelé správy! Naša obľúbená relácia sa bude opäť nakrúcať. A vy môžete byť jej súčasťou,“ avizuje stránka relácie na sociálnej sieti. Tvorcovia tiež pozývajú všetkých, ktorí majú záujem, aby sa čo najrýchlejšie prihlásili a skúsili tak šťastie v láske.

Mamy a otcovia, pomôžte svojim deťom v náročnej dobe! Máte doma dcéru na vydaj, a aj tak je stále bez chlapa? Je váš syn osamelý dobrák, čo nevie nájsť tú pravú? Alebo vy sami hľadáte lásku na celý život?“ vyzýva JOJka. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na nových účastníkov, ktorí sa možno tiež zapíšu do dejín slovenskej zábavy. Markíza zas prekvapila predstavením novej šou Love Island.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Mama, ožeň ma, Televízia JOJ