Keď sa na začiatku marca objavil na televíznych obrazovkách seriál Milenky, diváci boli nadšení. Príbeh štyroch kamarátok, ktoré majú svoje tajomstvá, problémy či aféry sa stal lákadlom pre tisícky žien, ktoré sa mohli stotožniť so životom minimálne jednej hrdinky. Tvorcovia sa však rozhodli, že tretiu sériu nenatočia, čím zostal dej otvorený. Teraz to chcú zachrániť novým programom.

Diváci boli poriadne nahnevaní, keď sa dozvedeli o plánoch televízie Markíza, ktorá obľúbený seriál Milenky ukončila predčasne. Čo sa stalo s príbehmi štyroch rozdielnych žien sa však zrejme dozvieme prostredníctvom filmu, ktorý sa už priebežne natáča.

Žltomodrá televízia však nezaháľa a plánuje zaujať ženské publikum novým projektom z nemocničného prostredia. Pôjde o seriál Sestričky, ktorý má nadviazať na dramatickú sériu Mileniek. Taktiež pôjde o príbeh štyroch žien, no tentokrát zdravotných sestier, pričom dej sa prelína prípadmi z pohotovosti, milostnými aférami a výraznými konfliktmi. Markíza siahla po námete fínskeho seriálu Syke a je možné, že sa tentokrát dočkáme minimálne štyroch sérií.

Seriál Sestričky čoskoro na Markíze

Zdroj: mediaboom.sk  |  Foto: YouTube, Facebook  |  Video: YouTube