Seriál Oteckovia, ktorý bol do vysielania uvedený začiatkom roka 2018, sa medzi divákmi teší veľkej popularite. Televízia Markíza tak v priebehu pracovného týždňa priláka k obrazovkám tisícky divákov, ktorí netrpezlivo čakajú na ďalšie príbehy piatich oteckov a ich rodín. Každá z epizód sa tak stala jedinečnou natoľko, že zaujala aj konkurenciu.

Televízia Markíza vysiela obľúbený seriál od pondelka do piatku v podvečerných hodinách. Celé rodiny spoločne sadajú pred televízor očakávajúc humorné osudy piatich oteckov a ich najbližších. Kompetentní sa však rozhodli pre marketingový ťah, keď najnovšie epizódy zverejnili na stránke Voyo, kde si môžu diváci za poplatok 5,99 eur pozrieť novú časť v predstihu.

Snaha viac zarobiť sa však žlto-modrej televízií vypomstila. Jednotlivé epizódy sa totiž šíria na internete, pričom je ich možné nielen sledovať, ale dokonca aj stiahnuť, a to úplne zadarmo. Uvedené weby síce boli požiadané, aby vymazali všetky epizódy, ktoré zatiaľ neboli odvysielané v televízií, pričom administrátori túto žiadosť odmietli.

Zdroj: zive.azet.sk, medialne.etrend.sk  |  Foto: voyo.markiza.sk, uloz.to, Facebook/Oteckovia