Mary Havranová, dnes už Bartaloš, prekvapila širokú verejnosť, keď sa na začiatku mája v tichosti vydala za športovca Adriána. Svadba bola o to šokujúcejšia, keď sa na verejnosť prevalila informácia, že pred obradom sa manželia poznali iba tri mesiace. Dnes však obaja sršia šťastím a nepochybujú o spoločnej budúcnosti.

Mary, hviezda zo seriálu Oteckovia, stvárňuje postavu učiteľky Lindy v materskej škole, pričom si nevie vybrať medzi dvoma mužmi. No kým pred kamerami je nerozhodná, v súkromnom živote už spoznala svojho vyvoleného. Herečka je totiž presvedčená, že našla toho pravého a všetko ostatné išlo v tom momente bokom.

Bartaloš sa v úlohe manželky cíti skvele. ,,Dosiahla som vytúžený pocit, na ktorý som sa vo svojom živote neskutočne tešila. Som jeho a nikoho iného,“ uviedla pre plusku.sk Mary, ktorá dnes rozdáva úsmevy na všetky strany. Manželia už spoločne absolvovali aj svadobnú cestu, pričom cestovali po Afrike.

Keďže sa dvojica hrnula do sobáša veľmi rýchlo, niet sa čo diviť, že na pretrase už bola aj otázka ohľadom spoločného potomka. Z faktu, že by mohla byť herečka tehotná, nie je nadšená najmä televízia Markíza, ktorá jej jasne naznačila, že teraz nie je správny čas zakladať si rodinu. Mary sa však nedá zastrašiť a na túto tému má jasný názor. ,,Budem šťastná, keď sa stane trebárs aj o mesiac,“ dodala sympatická kráska, pričom sa bábätku rozhodne nebráni.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram