Koronavírus aktuálne trápi množsvo pacientov, pričom v nemocniciach je k dnešnému dňu hospitalizovaných 2 999 Slovákov. Jednou z tých, čo ešte pred pár dňami bojovali s pandemickým ochorením, je aj známa televízna tvár Renáta Názlerová (53).

Sympatická advokátka z relácie Súdna sieň si prešla mimoriadne náročným obdobím, keď jej bol diagnostikovaný koronavírus. Televízna tvár, ktorá pôsobí aj ako riaditeľka v centre sociálnych služieb v Pezinku, je už z najhoršieho vonku, pričom po ťažkom priebehu choroby sa vrátila po dlhých týždňoch späť do práce.

Ako ale priznala, Covid pre ňu nebol prechádzkou v ružovej záhradne a cítila ukrutné bolesti v hrudníku, pričom prvý test jej vyšiel negatívny. „Do druhého dňa sa nočné teploty vyšplhali na 39.6 a cez deň som mávala sviežich 38.5 plus mínus. K tomu bolesti kĺbov, svalov, mihalníc. Bola som tak slabá, že som mala problém udržať sa na nohách, doslova,“ šokuje Renáta.

Ako však uviedla na sociálnej sieti, za to, že sa vyhla najhoršiemu scenáru, vďačí dvojnásobnému očkovaniu. „Vôbec si nepamätám, ako plynul čas, registrovala som len záchvaty kašľa a manžela, ktorý sa snažil dostať do mňa čaj a lieky. Stratila som komplet čuch a chuť. Jedinú chuť, ktorú rozoznávam, je sladké. Nie som schopná nič normálne zjesť, pretože ma potom napína na vracanie,“ priznala otvorene Názlerová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/renata.nazlerova