Sympatická televízna moderátorka má dôvod na radosť! Nielenže sa jej podarilo vyšplhať na najvyšší vrch Slovenska, ale spoločnosť jej pri tom robil aj životný partner. A práve výhľadom na krajinu svoj vzťah posunulil na vyšší level!

Čo môže byť romantickejšie, ako povedať svoje vysnívané áno na najvyššom bode Slovenska? Svoje by o tom vedela porozprávať moderátorka, rádiová spíkerka a redaktorka Telerána Michaela Kertészová. Partner Roman ju totiž požiadal o ruku po výstupe na Gerlachovský štít!

Miška nadšením nešetrí: „Bolo to dokonalé. Výstup bol skvelý, vyšlo nám perfektné počasie, mali sme úžasného horského vodcu a na Gerlachovskom štíte sme boli len my. Roman mal pripravenú krásnu reč, no z tej si pod návalom emócií už veľa toho nepamätám,“ prezradila Markíze moderátorka.

Čerešničkou na torte je už iba zaujímavosť, že Roman sa zachoval ako skutočný džentlmen a najskôr o Michaelinu ruku požiadal jej rodičov. Snúbencom srdečne gratulujeme a k vysnívanej svadbe prajeme rýchle uvoľnenie opatrení!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj | Foto: IG/mishuls