Telo slovenského policajta bolo nájdené pred pár dňami v poľskom meste, pričom pátranie po mužovi prebiehalo od 20. decembra 2021. Žiaľ, člen policajného zboru nejavil známky života, pričom jeho smrť vyvoláva množstvo otáznikov.

40-ročný policajt z Nitry bol naposledy videný 20. decembra 2021, keď odišiel z domu autom. Od tohto momentu sa po ňom akoby zľahla zem. Po mužovi zákona sa rozbehla rozsiahla pátracia akcia bez výsledku. Do pátrania sa pustili aj poľskí policajti, ktorí našli v obci Ludmiež pri Novom Targu neznáme auto.

Vozidlo bolo odtiahnuté na policajné záchytné parkovisko, pričom sa predpokladalo, že ho nezvestnému mužovi niekto ukradol. Počas snímania odtlačkov prstov bolo však v batožinovom priestore nájdené telo slovenského policajta so strelným zranením. Jeho služobná zbraň sa mala taktiež nachádzať v kufri. Vedľa muža sa nachádzali aj dokumenty, ktoré potvrdili jeho totožnosť, a dokonca aj služobná legitimácia.

Strelná rana mŕtveho Slováka poriadne znepokojila poľských policajtov, ktorí počas procesných úkonov nemohli vylúčiť vraždu ani samovraždu. Telo sa taktiež nachádzalo v zamknutom kufri auta. Nateraz je vylúčené cudzie zavinenie, no stále existuje mnoho pochybností o smrti policajta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: google.com/maps, PZ SR