Na slovenských televíznych obrazovkách dostalo vďaka úspešným projektom priestor i viacero detských hercov, ktorí v nich zväčša stvárňujú ratolesti hlavných hrdinov. Kým v seriáli Oteckovia hviezdilo hneď niekoľko nových umelcov, v hite Chlapi neplačú si pozornosť divákov získal predovšetkým Marcel Chlpík.

V minulosti deti milovali Majku z Gurunu či protagonistov z Arabely, avšak svoje idoly si našla aj aktuálna generácia. Televízia Markíza dala v posledných rokoch priestor viacerým neskúseným umelcom, medzi ktorými vynikol najmä talent Marcela Chlpíka. Ten sa po prvýkrát objavil pred televíznymi kamerami v roku 2013, kedy padla prvá klapka úspešného seriálu Chlapi neplačú.

Dnes už 16-ročný herec si v ňom zahral postavu malého Paľka, avšak ako sa neskôr ukázalo, chlapec nemal ľahké detstvo, pričom jeho mama bojovala s finančnými problémami. Kým neskôr si Marcel zahral v niekoľkých epizódach Rodinných prípadov či projekte verejnoprávnej televízie, dnes študuje na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: YouTube/RTVSofficial, IG/Tvmarkizaofficial, voyo.sk, marcel_chlpik_official