Niektorí ľudia najazdia v aute tisíce kilometrov ročne či dokonca mesačne. Ak niekto jazdí pravidelne štytridsať rokov a priemerne tisíc kilometrov za mesiac, najazdí 500 tisíc kilometrov. A to mnohí jazdia ešte oveľa viac, poprípade sú členmi “posádky”.

A takmer každý šiel niekedy autom na svadbu, nejakú oslavu alebo niekde, kde je vhodné byť slušne oblečený. Častokrát ľudia rozmýšľajú, ako bezpečne prepraviť oblek, košeľu, šaty, a hlavne vtedy, ak majú plno aj v kufri.

Často niektorí ľudia používajú madlá nad zadnými oknami. Niektorým to pripomína cestovanie v MHD, avšak je pomerne zbytočné držať sa v aute.

Určite viacerí vedia, že tie madlá sa dajú jednoduchým “cvaknutím”, ako ukázala influencerka vo videu na TikToku, upevniť do polohy, v ktorej poľahky poslúžia na to, aby ste si mohli na ne nejakú vec (trebárs oblek) na háčiku povesiť. Tak sa majú používať. Pre mnohých sa to ale stalo “veľkou senzáciou”. Dodávame, že niektoré modely automobilov tento zlepšovák mať nemusia, no väčšina áno.

AKO SPRÁVNE POUŽIŤ MADLO V AUTE?

@jmac8781

#stitch with @sanne_vberkel 33 years wasted#carhack#cartrick#learningfromtiktok#lifehacks#thingsididntknow#todayyearsold#over30#over40#over50

♬ original sound – Jess

Foto: Pixabay | Video: TikTok/jmac8781