Vinny Ohh je mladý Američan pochádzajúci zo slnečnej Kalifornie, ktorý si svoj život nevie predstaviť bez make-upu a plastických operácií. Do svojich 22. rokov stihol podstúpiť až 110 rôznych procedúr, vďaka ktorým si chce splniť neuveriteľne bizarný a šialený sen.

Vinny rozhodne nie je rovnaký ako bežní chlapi v jeho veku, čo je viditeľné už na prvý pohľad. Mladík sa živí ako make-up umelec a často na svojom Instagrame i na svojom kanáli na YouTube zverejňuje rôzne tutoriály. Aj vo svojom súkromí sa maľuje ako žena, necháva si robiť manikúru, dokonca nosí rôzne výstredné a neprirodzené kontaktné šošovky. Okrem toho sa venuje aj ďalším aktivitám, vďaka ktorým sa zviditeľňuje v širšej spoločnosti. Američan sa sem-tam mihne aj na predvádzacích mólach alebo pred objektívom fotoaparátu ako model a zároveň je súčasťou aj komunity transsexuálov.

Svojim neobyčajným zjavom patrí medzi neprehliadnuteľné osoby všade, kde sa objaví. Vďaka 110 rôznym plastickým vylepšeniam sa pomaly mení na chodiacu umelinu, no jeho vyhlásenie a názory sú omnoho šokujúcejšie. Artista na svojom instagramovom účte napísal, že sa učí byť človekom a jediné, po čom momentálne túži, je stať sa mimozemšťanom. Vinny však neprestáva prekvapovať a tento cieľ túži dosiahnuť aj tým, že si chce nechať chirurgicky odstrániť svoje pohlavné orgány. Na tento zákrok potrebuje 160 000 amerických dolárov a až potom jeho zovňajšok bude dokonalo odrážať jeho vnútorný svet.

Vinny všetkým odkazuje, aby sa každý miloval taký, aký je. Jeho vyjadrenia a pohnútky však ľudí rozdeľujú do dvoch odlišných táborov, niektorí ho osočujú, iní mu fandia. Mladík má tak možnosť si na svojich účtoch na sociálnych sieťach prečítať rôzne odkazy, medzi ktorými sa nájde mnoho podporujúcich slov zo strany jeho verných fanúšikov.

https://www.youtube.com/watch?v=Dy_EHSQpF18

Foto: Instagram | Video: YouTube | Zdroj: dailymail.co.uk