Otázka očkovania polarizuje národ a otvára diskusie do dvoch výrazne odlišných smerov. Či je vakcinácia proti ochoreniu Covid-19 z hľadiska zdravia vhodná, zodpovedávajú odborníci súhlasne, naďalej sa však nájdu mnohí Slováci, ktorí ňou presvedčení nie sú. Pomôže niekomu tento vedľajší účinok očkovacej látky Pfizer?

Bolesť ruky, nevoľnosť, horúčka, mdloby, ochrnutie, slepota, krvné zrazeniny či smrť. Na letáku očkovacých látok je ako pri každom lieku uvedených množstvo vedľajších účinkov, s ktorými musí pacient počítať. Či sa jedná o obyčajný Paralen alebo o vakcínu, farmaceutické spoločnosti musia byť kryté a brať do úvahy každú možnú alternatívu rizík.

Kto by to však povedal, že z vakcíny spoločnosti Pfizer sa môže ženské poprsie zväčšiť až o dve veľkosti? Magazín news.com.au zverejnil mnohé príspevky žien, ktorým sa poprsie po očkovaní údajne skutočne zväčšilo!

Odborníci vysvetľujú, že sa nejedná o výmysel, ale o skutočnú reakciu tela po očkovaní. Po vpichu vakcíny v hornej časti ruky totiž telo reaguje prirodzeným opuchom lymfatických uzlín, ktoré sa môže objaviť aj v oblasti poprsia. Opuch by však po krátkom čase mal zmiznúť presne tak rýchlo, ako prišiel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: news.com.au | Foto: pixabay.com