Minh Nguyen Anh bol jedným z najvýraznejších súťažiacich vo Farme 14. Mladík z Vietnamu od začiatku avizoval, že si na statok prišiel oddýchnúť a od práce sa nepretrhne. Prišla však tvrdá realita a sebavedomý mladík skončil na niekoľko týždňov v kuchyni, kde poriadne zarezával.

Farmár pochádzajúci z Vietnamu sa nikdy netajil tým, že dôvodom jeho účasti vo Farme 14 je predovšetkým snaha zviditeľniť sa. Študent operného spevu totiž túži byť populárnym. Aj to bol dôvod, prečo sa v mnohých prípadoch správal na statku ako vychádzajúca hviezda.

Konflikt s mäsiarom Gabom, kričanie na hospodára Martina či odmietanie povinnosti nosiť sluhovský mundúr boli iba zrnkom v piesku počas účinkovania Minha. Povolaním manikér však po ochode zo statku veľmi rýchlo precitol. Pochválil sa, že slávnym sa už stal, no vzápätí si uvedomil, že potrebuje aj peniaze.

Z tohto dôvodu sa rozhodol dať do dražby milovanú kabelku, ktorá sa stala jeho neodmysliteľným doplnkom. Mal ju na sebe aj pri návšteve statku, keď bol exfarmárom a rozhodne na ňu nezabudol ani počas veľkolepého finále Farmy 14. 20-ročný mladík sa zrejme snažil, aby bol jeho módny doplnok čo najviac na očiach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: FB/Farma, IG/farma.markiza