Češka Tereza (22) stále čaká na verdikt súdu v pakistanskom väzení po tom, čo údajne pašovala 9 kíl heroínu. Zdá sa však, že hoci navonok pôsobí spokojne a sebavedomo, skutočnosť je oveľa tvrdšia.

Tereza sa od zatknutia v Pakistane správa tak, akoby ju ani nečakalo niekoľkoročné väzenie za pašovanie drog. Na viaceré pojednávania prišla s úsmevom na tvári, dokonca sa fotila s prítomnými, akoby si ani neuvedomovala následky, ktoré si bude musieť za svoj čin niesť. Zdá sa, že dobrú náladu predvádza len pred médiami, pre český Blesk totiž v liste prezradila, že v cele jej do smiechu vôbec nie je.

V liste odmieta, že by sa jej celá záležitosť nedotýkala: „Nie je to tak. Nebudem ale vysvetľovať, ako to psychicky nezvládam. Ako ma tu zo začiatku ponižovali a ako som to v januári chcela celé ukončiť,“ desí rodinu so samovražednými myšlienkami. Priznáva ale, že za celú situáciu si z polovice môže sama (neupresnila, kto môže za tú druhú polovicu), no jedným dychom dodáva, že je pozitívny človek a snaží sa všetko brať s humorom: „Nádej umiera posledná. Až keď mi dá sudca trest smrti alebo doživotie vo väzení, až potom budem plakať a možno aj na kameru. Zatiaľ sa snažím myslieť na to, že tam vonku, u nás na mňa čakajú, a to ma drží,“ dúfa blondínka.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook, Twitter