Tereza Mašková (22) zaujala porotu aj divákov už počas kastingu a okrem ružovej hrivy vyniká najmä nádherným hlasom. Tereza sa však pokúšala preraziť v šoubiznise už ako 14-ročná, keď sa zúčastnila známej súťaže.

Tereza prechádza speváckou súťažou Superstar hladko ako po masle a každým vystúpením dokazuje, že má obrovský talent. Počas nedeľňajšieho semifinále dievčat otvorila večer krásnou skladbou One night only a latku výkonov nasadila poriadne vysoko. Po hlasovaní divákov neprekvapilo, že práve ona skončila na prvom mieste a zaistila si tak postup do finálových večerov.

Málokto však v tejto ružovovlasej kráske spozná copaté 14-ročné dievčatko, ktoré predstúpilo pred porotu ČSMT v roku 2010. Už vtedy si vyslúžila ovácie od Lucky Bílej ale aj celej poroty a predpovedali jej hviezdnu kariéru. Napriek tomu sa však do finále nedostala a skončila v semifinálových kolách. V Superstar sa scenár nezopakoval a tentokrát to dotiahla oveľa ďalej. Nechajme sa prekvapiť, kam sa až nadaná speváčka prebojuje u divákov.

Tereza v ČSMT ako 14-ročná

Zdroj | Foto: Facebook, YouTube, TV Markíza