Nová Superstar 2018 Tereza Mašková (22) odštartovala svoju kariéru, vyhrala 75-tisíc eur, no v súkromnom živote prežíva ťažké chvíle. Prvýkrát prehovorila o svojom rozchode s milovaným priateľom Marekom. 

Tereza s prehľadom zvíťazila v speváckej súťaži Superstar, kde vynikala výzorom aj skvelým spevom. Hoci by sa mohlo zdať, že teraz má sympatická Češka všetko, po čom kedy túžila, k dokonalému šťastiu jej chýba milovaný priateľ. Podľa viacerých zdrojov zo zákulisia sa s ňou mal totiž Marek, s ktorým tvorila pár približne rok, rozísť tesne pred finálovým večerom. Tereza mala nečakaný rozchod niesť veľmi ťažko a v zákulisí si často poplakala.

Plač ju premohol dokonca aj počas generálky v superfinálový večer, kedy spievala emóciami nabitú skladbu Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové. Kvôli slzám nedospievala pieseň do konca a je zrejmé, že za všetkým boli práve náročné chvíle, ktoré po rozchode prežívala. Samotná Tereza prehovorila pre Plusku o nečakanom konci lásky, no do reči jej veľmi nebolo: „Je to tak, že človek sa schádza a rozchádza, a asi by som túto tému vôbec nerozoberala. Nebol tu (Marek, pozn. red.) a podporuje ma. Nechcem sa však o tom baviť a rozoberať to,“ vyhýbala sa ružovovláska bolestivej téme. Snáď sa teda talentovanej Tereze rozbehne sľubná spevácka kariéra a časom stretne aj svojho princa.

Terezu zasiahol nečakaný rozchod tesne pred superfinále.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza