Udalosti TESCO vyriešilo problém s hodinami pre seniorov: TOTO poteší Slovákov!

TESCO vyriešilo problém s hodinami pre seniorov: TOTO poteší Slovákov!

Nákupné hodiny pre seniorov poriadne hnevá tisícky Slovákov na čele s obchodnými reťazcami. Predovšetkým tie volajú po zmene, ktorá však neprichádza. Reťazec Tesco sa preto rozhodol konať a vymyslieť riešenie problému.

Od 15. októbra sú v obchodoch vyhradené hodiny pre seniorov od 9.00 do 11. hodiny, ktoré v spoločnosti spôsobujú nemalé problémy. Ukázalo sa, že mnohí dôchodcovia chodia nakupovať v akomkoľvek čase, no iní zákazníci majú počas dvoch hodín stopku.

Je to iba pár dní, čo predseda Slovenskej aliancie moderného obchodu Martin Krajčo oznámil, že existuje reálna hrozba, že otváracie hodiny pre verejnosť nebudú dostatočné. Hlavný hygienik Ján Mikas však opatrenia rozhodne neplánuje zmeniť s tvrdením, že práve v tomto období sú najúčinnejšie.

Obľúbený reťazec Tesco sa z tohto dôvodu rozhodol predĺžiť otváracie hodiny 30 hypermarketov po celom Slovensku až do polnoci, a to do 23. decembra. „Uvedomujeme si našu zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľstva potravinami a ďalšími výrobkami v súčasnej mimoriadnej situácii. Rozhodli sme sa predĺžiť otváracie hodiny vybraných hypermarketov Tesca do polnoci, aby sme sa uistili, že si zákazníci u nás aj pred vianočnými sviatkami bezpečne nakúpia všetko potrebné,“ uviedol výkonný riaditeľ slovenských reťazcov Tesca Martin Kuruc na oficiálnej stránke spoločnosti.

Od 11. do 23. decembra 2020 bude mať predĺžené otváracie hodiny 20 hypermarketov v oblasti Bratislava – Lamač, Bratislava – Zlaté piesky, Bratislava – Petržalka, Trnava, Banská Bystrica, Martin, Levice, Nové Zámky, Nitra, Zvolen, Žilina, Trenčín, Považská Bystrica, Prievidza, Piešťany, Prešov, Košice, Michalovce, Poprad, Spišská Nová Ves.

Od 18. do 23. decembra 2020 pribudne ďalších 10 hypermarketov Tesca v mestách Bratislava – Podunajské Biskupice, Pezinok, Dunajská Streda, Hlohovec, Malacky, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Humenné, Bardejov, Rimavská Sobota.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: corporate.tesco.sk  |  Foto: FB/Tesco Slovensko, Pixabay