Šou The Voice Česko Slovensko by pokojne mohla konkurovať jojkárskemu V siedmom nebi, nakoľko sa zdá, že každý zo súťažiacich sa viac než spevom prezentuje srdcervúcim príbehom. Hudobníci, ktorí hovoria na kameru predovšetkým o svojich súkromných záležitostiach, sa predviedli aj uplynulú nedeľu, pričom do ďalšieho kola postúpili pod návalom emócii iba niektorí z nich.

Ako sa zdá, cez príbehy to ide ľahšie. Emóciami ošľahaná šou The Voice Česko Slovensko je síce fantastickou reláciou o talentoch, avšak tentokrát sa tvorcovia rozhodli načrieť súťažiacim doslova pod kožu. V krátkych upútavkách sa speváci neraz okamžite rozhovoria o svojich najsúkromnejších záležitostiach a ako sa zdá, do šou sa evidentne prihlásili len životom ošľahaní speváci. Len zriedka je totiž možné zazrieť usmiatu tvár bez starostí, pričom každý so sebou nesie mimoriadne emotívny príbeh. Hodný kamier, samozrejme..

V uplynulej epizóde sa divákom predstavili tváre, ktorých spevácky talent absolútne odrovnal nielen všetkým v sále, ale aj pri televíznych obrazovkách. Snáď najväčšou hviezdou večera sa stal 25-ročný Daniel Kapitán, ktorý exceloval skladbou “I believe I can fly” od R. Kellyho. Ďalšou súťažiacou s fantastickým výkonom bola iba 16-ročná Valentína Vlková, pričom jej talent ocenila najmä Jana Kirschner. Pred porotu sa však postavil aj 77-ročný spevák Peter Vokál, ktorý síce nepostúpil, no prítomní ho poctili mimoriadnym potleskom. Kým z prvého kola postúpili TÍTO súťažiaci, tentokrát sa z postupu tešíli speváci nasledovne.

Jana Kirschner

Kali

Pepa Vojtek

Vojtěch Dyk

Zdroj: Markiza | Video | Foto: YouTube