Bývalý Superstarista si nechtiac poriadne zavaril. Jazyková bariéra hudobníkovi spôsobila najmä v prvých rokoch na Slovensku niekoľko zahanbujúcich momentov, no jeho nedorozumenie so spevákom legendárnej kapely je perla sama o sebe!

Thomas Puskailer sa dostal do povedomia Slovákov ako súťažiaci talentovej šou SuperStar. Od momentu, keď sa presťahoval na Slovensko, jazyková bariéra spôsobila 36-ročnému spevákovi už niekoľko poriadnych trapasov. Ako sám priznal, k veľkému nedorozumeniu došlo dokonca  aj medzi ním a Jožom Rážom (62), frontmanom legendárneho Elánu. Thomas Puskailer totiž získal úlohu v muzikáli, ktorý tvorili práve hity od tejto slovenskej kapely. Až na priemére zistil, že Elán nie je osoba, ale hudobná kapela, ktorú milujú všetky vekové kategórie.

Myslel som si, že pesničky do muzikálu napísal pán Elán. Až potom na premiéru prišiel pán Elán, bol to Jožo Ráž a predstavil svoju kapelu. Odvtedy to už viem,“ prezradil spevák v relácii TV Joj, Heslo. Ako zareagoval samotný Jožo Ráž už ale nepovedal.

Zdroj: TV Joj | Foto: Instagram, commons.wikimedia.org