Šimon Koleň sa vďaka svojej pracovitosti teší obrovskej priazni televíznych divákov. Zrejme aj preto mnohých nadchlo, keď im oznámil nečakanú novinku len krátko po vyradení zo šou. 

Mladík zo Štiavničky skutočne nestráca čas. Po tom, čo opustil drsnú reality šou, prezradil fanúšikom dlho utajovaný projekt. Rozhodol sa totiž spojiť svoju pracovitosť s účinkovaním na Farme, z čoho vzišla kolekcia oblečenia v hesle „idem ako stroj“.

Ak by sa vám motív jeho merchu zdal byť povedomý, je to najmä preto, že využil ten istý symbol ako v prípade, keď si označil palicu farmára týždňa. „Toto znamená ako keby stroj, čiže ja fungujem ako stroj, to mňa symbolizuje,“ vysvetľoval v tom čase Marekovi Fašiangovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Koleň však nie je jediným, kto sa rozhodol využiť farmárske „haló“ okolo vlastného mena. Rovnaký krok učinil i semifinalista Filip „FiFqo“ Jánoš, avšak ten svoje tričká ironicky prezentuje nateraz len prostredníctvom vyradeného Barona, keďže on sám nemôže vystupovať na sociálnych sieťach až do oficálneho vyradenia.

Foto: voyo.markiza.sk, Instagram/simon_kolen_merch, fifqo