Na verejnosť sa dostali nové fotky Mariána Kočnera, ktorý je obvinený v prípade objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Doposiaľ ich nikto nevidel. Kde sa nachádzali zábery až doteraz?

Na verejnosť sa dostali nové zábery Mariána Kočnera, ktoré doposiaľ neboli zverejnené. Na záberoch je podnikateľ na parkovisku pred jednou z bratislavských reštaurácii a zo svojho luxusného auta vyberá poriadnu sumu peňazí v hotovosti, foto >>> TU <<<.

Fotky doposiaľ vlastnila redakcia denníka Plus JEDEN DEŇ. Ich fotograf zhotovil záber v lete 2017, hoci sa novinárom údajne nepodarilo zistiť, kam a s kým sa s toľkými peniazmi chystal. Aj to bol podľa šéfredaktorky Mandakovej dôvod, prečo fotka až dodnes ostávala pre verejnosť neznáma a zapadla prachom v šuflíku.

Viacerí ale redakciu obvinili z toho, že nezverejnenie sa malo diať na rozkaz šéfa Penty Haščáka, ktorý médium vlastní. Šéfredaktorka sa ale voči týmto slovám ostro ohradila: “Čo viem ale absolútne vylúčiť je akýkoľvek zásah zo strany predstaviteľov Penty alebo vedenia vydavateľstva do našej práce. Fotky, ktoré nám boli minulý týždeň pripomenuté a dnes majú naozaj úplne inú výpovednú hodnotu, som sa kvôli nezmyselným konšpiráciám rozhodla uverejniť nielen na webe Plus JEDEN DEŇ, ale poskytla som ich aj redakcii PLUS 7 DNÍ, kde budú vypublikované úplne všetky,” dodáva Mandaková.

Denník zverejnil fotku Kočnera, ktorý zo svojho auta v 2017 vyberá balík peňazí

Zdroj: pluska.sk  │ Foto: YouTube, Facebook