Potom, čo speváčka Tina nečakane odišla z domácej hudobnej scény, mnohí fanúšikovia ju opakovane vyzývali na návrat. K tomu sa čiastočne priblížila spoločným singlom s bývalým partnerom Separom, no tentokrát si pre poslucháčov pripravila skutočnú sólovú lahôdku!

V polovici augusta šokovala verejnosť informácia o nečakanom rozchode jedného z najobľúbenejších párov domáceho šoubiznisu. Speváčka Martina “Tina” Kmeťová a raper Separ prostredníctvom sociálnej siete uviedli, že napriek nádhernému životnému obdobiu sa ich spoločné cesty rozdelili. “Ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vtedy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou,“ priznal.

Aj napriek rozchodu však Tina nezaspala na vavrínoch a po dlhom období vydala svoj prvý sólový singel s názvom Čo ak. Na spoluprácu si hviezda domáceho šoubiznisu prizvala aj zvučné mená hudobnej scény, medzi inými Dominiku Mirgovú, Ronie, Adissa a Martina Cisára, ktorí postarali o vokály skladby. Vo videoklipe sa však objavili aj ďalšie známe tváre, pričom o make-up sa speváčke prekvapivo postarala kolegyňa Zdenka Predná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<