Speváčka Tina šokovala pred rokom fanúšikov svojím smutným priznaním, že trpí zákerným ochorením, a teda sklerózou multiplex. Kráska ale odmietla liečbu lekárov a teraz odhalila, ako sa jej darí žiť s chorobou.

Speváčka Tina pred približne rokom prezradila svojim fanúšikom smutnú novinu. Kráska priznala, že ju trápi zákerné ochorenie skleróza multiplex, ktoré jej v nemocnici diagnostikovali po totálnom fyzickom kolapse, po ktorom skončila v katastrofálnom stave na oddelení ARO.

Tina ale napriek varovaniam odmietla liečbu lekárov a rozhodla sa s chorobou bojovať po svojom. Od jej radikálneho rozhodnutia už uplynul ďalší rok a zvedaví fanúšikovia sa neprestávajú pýtať, ako sa speváčke darí bez pomoci liekov.

Niekdajšia hviezda pódii, ktorá sa momentálne stará o svoju rodinku, otvára škôlku a popri tom píše knihu, im ale nedávno na sociálnej sieti odpovedala. “Takmer každý deň mi chodia dookola otázky, aké doplnky výživy beriem alebo čo beriem. Tak, dlhodobo neberiem vôbec nič, ale v poslednom období, ako som začala viac hrať basket, si občas dám magnézium,” vyzradila spokojná Tina, ktorej sa tak darí nad nebezpečenou diagnózou vyhrávať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram │ Foto: YouTube/DMS Records, Instagram/tinaslovakia