Tina po rokoch prikývla na spoluprácu:Nový klip so Separom láme rekordy!

Dátum:

Obľúbená speváčka Tina zarmútila koncom roka 2016 všetkých fanúšikov, keď na sociálnej sieti avizovala ukončenie svojej hudobnej kariéry. Po 13. rokoch na vrchole slovenského šoubiznisu dala prednosť rodinnej pohode, pričom iba pred pár hodinami potešila všetkých svojich priaznivcov.

Martina „Tina“ Kmeťová (36) spôsobila v roku 2003 na domácej hudobnej scéne doslova prievan, pričom o rok neskôr vyšiel jej prvý sólový album Tina. Obľúbená interpretka, ktorá má na konte množstvo úspešných hitov, však moderovala i hudobnú reláciu T-Music a neskôr dokonca veľké projekty ako Česko Slovensko hľadá Superstar II. a Hlas Česko Slovenska I. a II.

Speváčka sa rokmi katapultovala medzi najúspešnejšie hviezdy slovenského šoubiznisu, avšak koncom roka 2016 sa rozhodla svoju kariéru ukončiť. Po období oddychu ale Tina predsa len prikývla na spoluprácu svojmu manželovi Separovi, s ktorým naspievala singel na jeho nový album OG. Po pár týždňoch od vydania vznikol k skladbe Všetci za jedného, na ktorej sa spevácky podieľala i Nikol Kassel, jedinečný videoklip.

Okrem hlavných aktérov sa doň totiž zapojili aj ďalšie známe osobnosti ako Sajfa, Rytmus či Jasmina Alagič. A čo na to Slováci? Nuž, od tých si vyslúžili množstvo pozitívnych reakcii, pričom ich za pár hodín vystrelili na druhé miesto v YouTube trendoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...