Obľúbená speváčka Tina zarmútila koncom roka 2016 všetkých fanúšikov, keď na sociálnej sieti avizovala ukončenie svojej hudobnej kariéry. Po 13. rokoch na vrchole slovenského šoubiznisu dala prednosť rodinnej pohode, pričom iba pred pár hodinami potešila všetkých svojich priaznivcov.

Martina „Tina“ Kmeťová (36) spôsobila v roku 2003 na domácej hudobnej scéne doslova prievan, pričom o rok neskôr vyšiel jej prvý sólový album Tina. Obľúbená interpretka, ktorá má na konte množstvo úspešných hitov, však moderovala i hudobnú reláciu T-Music a neskôr dokonca veľké projekty ako Česko Slovensko hľadá Superstar II. a Hlas Česko Slovenska I. a II.

Speváčka sa rokmi katapultovala medzi najúspešnejšie hviezdy slovenského šoubiznisu, avšak koncom roka 2016 sa rozhodla svoju kariéru ukončiť. Po období oddychu ale Tina predsa len prikývla na spoluprácu svojmu manželovi Separovi, s ktorým naspievala singel na jeho nový album OG. Po pár týždňoch od vydania vznikol k skladbe Všetci za jedného, na ktorej sa spevácky podieľala i Nikol Kassel, jedinečný videoklip.

Okrem hlavných aktérov sa doň totiž zapojili aj ďalšie známe osobnosti ako Sajfa, Rytmus či Jasmina Alagič. A čo na to Slováci? Nuž, od tých si vyslúžili množstvo pozitívnych reakcii, pričom ich za pár hodín vystrelili na druhé miesto v YouTube trendoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube