Mladý tínedžer si vypočul na súde neľútostný verdikt. Za svoje zločiny totiž dostal doživotie a napriek mladému veku strávi svoj život za múrmi väznice. Ako 14-ročný totiž urobil tehotnej žene čosi ohavné.

Tínedžer menom Corey Spencer z Beaumontu v americkom štáte Texas si od sudcu vypočul drsný verdikt doživotia. Napriek tomu, že ešte nedovŕšil ani 18 rokov, strávi zbytok života za mrežami. Ako 14-ročný sa totiž dopustil otrasného zločinu.

Keď práve vykrádal autá pred bytovým komplexom, vrátila sa odrazu obeť spolu s mamou. Mladík otvoril dvere vozidla, no keď uvidel vnútri dve ženy, zľakol sa. V panike napokon 19-ročnú Keru Teel, ktorá bola tehotná, zastrelil: „Nespravil som to úmyselne. Otvoril som auto a zľakol som sa. Chcela ma chytiť a vtedy sa to stalo,“ uviedol podľa DFW na súde.

Tínedžer mal však problémy so zákonom už od svojich 10-tich rokov. Väčšina jeho zločinov boli krádeže. So svojím bratrancom a ešte ďalším mužom sa stal členom skupiny, ktorá sa zameriavala na vykrádanie áut. Svoj trest si začne odpykávať už teraz a keď dovŕši 18 rokov, bude premiestnený do inej väznice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dfw.cbslocal.com │ Foto: Twitter, YouTube/12NewsNow, Pexels