Tisícky ľudí chcú bojovať za svoje práva: Spustila sa petícia proti…!

Dátum:

So zavedenými prísnymi bezpečnostnými opatreniami sa zdvíha čoraz väčšia vlna kritiky zo strany Slovákov. Zdá sa, že pre mnohých bol poslednou kvapkou lockdown pre nezaočkovaných. Nová nádej má prísť v petícií!

Začiatkom budúceho roka bude v susednom Rakúsku platiť povinné plošné očkovanie. Niektoré z opatrení práve z tejto krajiny boli prevzaté a zavedené aj na Slovensku, v dôsledku čoho začali mať niektorí ľudia obavy, že môže dôjsť k rovnakému scenáru aj u nás.

Lukáš Machala, člen hnutia Republika, preto 21. novembra 2021 oznámil, že plánuje spustiť petíciu proti povinnému očkovaniu na Slovensku. „Právo na slobodnú voľbu, na súkromný a rodinný život si nedáme vziať! Vyzývam všetkých občanov, ktorí sa cítia byť podvedení a oklamaní touto vládou, aby podporili petíciu proti povinnému očkovaniu na Covid-19. V jednote je sila,“ napísal na sociálnej sieti.

Bývalý poradca predsedu SNS Andreja Danka je presvedčený, že očkovanie musí zahrňovať slobodnú voľbu a každý z nás musí mať právo rozhodnúť sa dobrovoľne. ,,Nesúhlasíme s porušovaním našich ľudských práv a občianskych slobôd protiprávnou činnosťou ústavných orgánov- vládou SR, Národnou radou SR a úradom prezidentky SR,“ uvádza sa v popise petície. Od spustenia petície ju podpísalo viac ako 32-tisíc Slovákov a číslo rastie každou hodinou.

Petíciu môžete nájsť >>>TU<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: peticie.com  |  Foto: Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...