Titanic 2: Prvá plavba z Číny do Dubaja už v roku 2018!

Dátum:

Populárny Titanic znova ožije! Britská spoločnosť Blue Star Line pracuje na vernej replike legendárnej lode, ktorá sa potopila pred viac ako 100 rokmi. Austrálsky bilionár Cliver Palmer hovorí, že jeho takmer $500 miliónová loď vypláva už o 2 roky. Moderné vybavenie, radarový systém a satelity zaručia, že pasažieri sa nemusia obávať katastrofického scenára z roku 1912.

Podľa virtuálneho zobrazenia Titanicu 2 pôjde o identickú kópiu. Bude však o 4 metre širšia ako originál. Predávať sa budú lístky prvej, druhej a tretej triedy, bude mať 9 poschodí, 840 kajút a plavbu si bude môcť vychutnať 2400 pasažierov s 900 členmi posádky. Niektorí nadšenci sú už teraz ochotní zaplatiť milión dolárov za lístok. Súčasťou vybavenia budú aj Turecké kúpele, posilovňa či bazén. Na palube sa objavia aj autentické priestory, ktoré bolo možné vidieť aj vo filmovom spracovaní, ako napríklad majestátne schodisko či fajčiarsky salónik. Tentokrát sa plavba začne v Čínskom Jiangsu a bude smerovať do Dubaja.

Už prvé zábery z pripravovaného projektu svedčia o tom, že pôjde o unikátnu a luxusnú loď. Uvidíme, či sa prognózy o plánovanom vyplávaní naplnia, a ak chcete byť súčasťou plavby aj vy, radíme začať šetriť!

zdroj: hngn.com, sickchirpse.com    foto: gettyimages, twitter 

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...