Na Farme sa to opäť zamotáva! Na statok dorazia štyri nové tváre, ktoré poriadne zamiešajú karty. Reakcie zaskočených farmárov na nových spoluhráčov hovoria za všetko!

Farma sa od pondelkového večera opäť poriadne komplikuje. Evelyn totiž farmárom zamotala hlavy s úplne novými pravidlami, podľa ktorých už nebudú rozdelení na bohatých a chudobných a prídu o všetky vymoženosti, ktoré doposiaľ mali. Aby toho nebolo málo, farmárom týždňa sa stal kontroverzný Juraj, hoci mnohí očakávali, že to bude niekto úplne iný.

Farmári sa museli zbaviť všetkých matracov aj obľúbených predmetov, ktoré skončili v horiacom domčeku vypadnutej Silvie Šuvadovej. Evelyn dôkladne pozamykala všetky priestory okrem otvorenej kuchyne, kde sa súťažiaci odteraz musia zdržiavať. Najväčší šok však na nich ešte len čaká. Na statok dorazia štyria noví farmári, ktorí poriadne zamiešajú karty.

Pohľadné slečny Lívia, Dajana a Daniela spolu s mladým Filipom povyskakujú z vlečky traktora pred rozospatých a nič netušiacich farmárov, ktorí neskrývajú prekvapenie. Na tvári Karin sa zračí radosť, no mnohí v nich od prvej sekundy vidia len ďalších súperov, ktorých bude treba odstrániť. Hoci sú reakcie na farme rozpačité, musia sa všetci okamžite zmobilizovať, pretože na statku sa strhne tvrdý boj o imunitu pred sluhovstvom. Víťazstvo nových či starých farmárov rozhodne o tom, či sa tento týždeň budú musieť báť v pozícii sluhu a prípadného duelanta. Ako dopadne príchod nováčikov a následný súboj?

Na statok zavítajú štyria noví farmári

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Facebook, YouTube