Prvá víťazka SuperStar Katka Koščová sa aj po skončení speváckej súťaže venuje tomu, čo má najradšej. V súkromí prežíva rovnako pekné chvíle po boku svojho manžela a dvoch krásnych detí. Hudobníčku však donedávna trápili zdravotné problémy a kilá navyše, no tomu je teraz koniec!

Katka Koščová si získala sympatie Slovákov ešte v roku 2005, keď sa stala prvou víťazkou SuperStar. Odvtedy ubehlo veľa času, no speváčka sa aj naďalej venuje hudbe a vystupuje po celej krajine. Okrem toho sa naplno stará o svoju krásnu rodinku a spolu s manželom vychováva dve deti.

Rodáčka z Prešova si nikdy nepotrpela na dokonalý imidž a neriešila ani pár kíl navyše. S tými sa ale predsa len rozhodla zatočiť po tom, čo ju začali trápiť zdravotné, no aj psychické problémy. Speváčka sa dala na chudnutie a výsledky sú naozaj ohromujúce.

Tmavovláska sa za posledné mesiace zmenila na nepoznanie. Len nedávno sa pritom ukázala fanúšikom zo sestrinej záhrady na sociálnej sieti v krátkych šatách, v ktorých vynikla jej štíhla figúra. Jedno je isté, takáto útla Katka snáď ešte nikdy nebola, pričom nový vzhľad jej mimoriadne pristane.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/katarina.koscova, FB/Katka Koščová