Doteraz patrí k najvýraznejším postavám známej makrizáckej reality šou. Sympatického exfarmára delili len milimetre od toho, aby vykrvácal a už nebol medzi nami.

Romana Adamku spoznala široká verejnosť najmä vďaka reality šou, kde pôsobil v ôsmej sérii. Exfarmár sa netají svojou vášňou k športu, a to najmä láskou k ľadovému hokeju. Tento šport sa mu však mohol nedávno stať osudným. Korčuľa iného hráča mu prešla krkom a Romana ihneď zaliala krv. “Stalo sa mi to 16. januára 2016 počas zápasu v Nitre. V druhej tretine sme dvaja spadli v bránkovisku a tretí padajúci hráč ma celou silou zasiahol korčuľou do sánky. Nôž z jeho korčule mi prešiel po ľavej strane krku. Okamžite ma oblial studený pot, ale až o pár sekúnd som si uvedomil, čo sa stalo, keď mi cez prsty začala pretekať krv,” priznal desivé spomienky exfarmár.

Všetko napokon dopadlo dobre a Roman sa tak aj dnes môže venovať svojej najväčšej láske. “Okamžite mi volali záchranku a odviezli ma do nemocnice. Rana bola tesne vedľa tepny, mal som teda poriadne šťastie,” uzavrel športovec.

Romanove hrozivé zranenie si pozriete >>> TU <<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram, Facebook