Rytmus si spolu s Jasminou už druhý týždeň užíva na exotických Maledivách. Raj na zemi s bielym pieskom a azúrovou vodou ale vyšiel rapera celý majland. Ako sám uviedol, takúto mastnú sumičku údajne vysolil za oddych v ďalekej Ázii!

Rytmus a jeho snúbenica Jasmina si už druhý týždeň užívajú nádhernú dovolenku na Maledivách. Biela piesok na pláži, exkluzívne služby a azúrová voda v raji na zemi ale čosi stoja. Ako sa už raper neraz vyjadril, o svoju snúbenicu, a najnovšie aj budúcu mamu synčeka, sa chce starať a hýčkať si ju.

Na svojom profile zverejňuje zamilovaná dvojica pravidelne krásne zábery z luxusnej dovolenky, kde si doprajú súkromie a ničím nerušený relax na pláži. Jasmina Rytmusovi dokonca zapózovala v poriadne odvážnych plavkách a ukázala viac ako inokedy.

Hoci je každému ťažko pracujúcemu Slovákovi jasné, že pobyt v exotickej krajine nie je lacná záležitosť, sumička, ktorú Patrik údajne zaplatil, je v skutočnosti ešte o čosi prekvapivejšia. Jasmine totiž narovinu prezradil, koľko za Maledivy vysolil: „Vieš, čo ma se*e najviac, láska? Že som za túto dovolenku dal 20 litrov a ani raz nepršalo, hahaha,“ poznamenal s dávkou irónie. Dvadsaťtisíc eur za pár dní pri mori? Tomu hovoríme luxus!

Rytmus si užíva s Jasminou na Maledivách
Exotická dovolenka stála poriadny balík peňazí
Rytmus podľa svojich slov vysolil 20-tisíc eur

Zdroj │ Foto: Instagram