Dnes už exmanželka Andreja Bičana sa len pred pár hodinami rozohnila o tom, že sa proti rozvodu s bývalým partnerom odvolala a padli aj tvrdé slová ohľadom detí. Moderátorovi ale praskli nervy a na plné ústa vykričal, na čo má podľa neho chcieť Edita tučné výživné.

Rozvod Bičanovcov stále naberá na obrátkach a namiesto pokojného rozchodu a striedavej starostlivosti sa exmanželia vláčia po súdoch. Edita pritom len pred pár hodinami prehovorila o tom, že moderátor ju nechá s dcérami denne dochádzať z Veľkej Mače do Bratislavy, čo zaberie dve hodiny času len na cestovanie. Zároveň potvrdila, že sa proti rozsudku súdu odvolala.

Po zverejnení týchto informácii ale Andrejovi Bičanovi praskli nervy a pre Nový Čas sa rozhodol uviesť veci na pravú mieru. Potvrdil, že exmanželka odvolanie podala, ale len voči niektorým bodom, čím teda rozvod ako taký nadobudol právoplatnosť. Edita napokon svoju chybu uznala so slovami, že ak je teda už exmanželkou, o to lepšie: „Vlastne mi to vyhovuje, keďže nemám potrebu byť vydatá za človeka, ktorý ma celý čas klamal a podvádzal a ja konám v najlepšom záujme svojich detí,“ uvádza teraz už bývalá manželka.

Moderátor ale neskončil len pri týchto slovách a na svoju ex spustil aj ďalšiu spŕšku obvinení: „Odvolala sa, pokiaľ ide o peniaze. Nestačí jej 900 eur na dva týždne, chce 2 500 eur. Pýtate sa, čo na to hovorím? Choré,“ myslí si Andrej a na záver šokuje ešte viac: „Od narodenia detí ich finančne zastrešujem ja, a to nielen dievčatá, ale aj syna, a tak to bude aj naďalej. Tie peniaze ex nežiada pre deti, ale pre seba. Nebudem dotovať jej podnikanie, a už vôbec nie plastické operácie,“ prezrádza. Tieto slová sa exmanželke určite nebudú čítať príjemné a pravdepodobne dôjde ku ďalšej slovnej prestrelke.

Moderátor obvinil exmanželku z toho, že výživné chce na podnikanie a plastiky
Momentálne našiel šťastie po boku mladej priateľky Michaely

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram