Aneta Parišková (47) sa musí v týchto mesiacoch popasovať s rakovinovým ochorením lymfatických uzlín, pričom nedávno dokončila 4. cyklus chemoterapie. V nemocnici však tentokrát skončil pre zmenu aj jej syn Gabriel, ktorý je teraz rovnako maród.

Aneta Parišková sa po vážnej diagnóze rakoviny rozhodla bojovať o svoje zdravie a nedávno sa vrátila z nemocnice po 4. cykle chemoterapie. Hoci čaká na výsledky CT vyšetrenia, lekári majú pre moderátorku zatiaľ dobré správy. Obľúbená jojkárka sa dokonca vrátila načas do práce a pred kamerami odmoderovala správy, keďže jej už kolegovia aj televízia veľmi chýbali.

Blondínka, ktorá kvôli chemoterapii prišla o vlasy, má však doma aj ďalšieho čerstvého maróda. Tentokrát ide o jej 9-ročného syna, ktorý nedávno získal striebornú medailu v lukostreľbe. Ďalším koníčkom mladého Gabriela je ale waveboard, na ktorom však nešťastne spadol a skončil v nemocnici so zlomenou rukou.

Zrejme naozaj platí, že v lete majú deti najviac úrazov. Pre nášho Gabka sa stala osudnou jazda na waveboarde. Letné dobrodružstvá a tábory sa tak preňho skončili a ja mám doma spolupacienta. Keď sa mu kosti zrastú a zbaví sa sadry, vraj sa teší na waveboard!!! Teším sa, že mu úraz nepriniesol strach, len pri ďalšej jazde snáď trochu viac opatrnosti,” dodáva na záver starostlivá mama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/aneta_pariskova_official