Jedna z najškandalóznejších slovenských influenceriek poriadne prekvapila! Emma Lacová oznámila na sociálnej sieti poriadnu novinku- s priateľom budú mať čoskoro bábätko!

„Rastie vo mne malé bambino a úprimne, nikdy som sa na niečo tak netešila,” znejú Emine slová na Instagrame, kde pred zrakmi tisícov fanúšikov zazdieľala radostnú pikošku. Majiteľka puberťáckeho hitu s názvom “Skromná”, v ktorom spieva o svojich ženských partiách, sa vyjadrila aj na otázku jej bujarého života často vytýkaným najmä neprajníkmi výraznej krásky.

„Môj životný štýl býval veľmi pofidérny a v deň, keď som sa dozvedela, že budem mamina, sa mi doslova obrátil život naruby tým najlepším spôsobom,” Lacová vyvrátila akékoľvek “hejterské” komentáre ešte predtým, než ich verejnosť stihla napísať. Okrem toho prezradila aj fakt, že ju potrápili i tehotenské príznaky ako zvracanie, migrény a náladovosť.

„Toto tehotenstvo mi otvorilo oči ako moc som ničila svoje telo a aj psychiku, a že sa dá žiť aj inak, lepšie a úprimne, takto šťastná som asi nikdy nebola,” zakončila kráska známa najmä extravagantným životom plným alkoholu a zábavy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/EmmaLacova