Silvia Kucherenko sa v posledných rokoch rozhodla pre viaceré radikálne životné zmeny. Jednou z nich bol jej výrazný vzhľad, pričom blondínka sa postupne navracia k svojmu prirodzenému looku. Dala taktiež zbohom napichaným perám, umelým mihalniciam i tmavému obočiu.

Výzor však nie je jediná oblasť, kde Silvia podstupuje nové premeny. Dala sa taktiež na vysokoškolské štúdium, ktorým si chce doplniť vzdelanie. Kráska, ktorá sa stará o svojho školopovinného syna, pritom začiatkom roka ohlásila taktiež svoju ambíciu dostať sa časom do politiky.

Nevedno, či to bol práve záujem o verejné dianie, ktorý mal zblížiť pohľadnú podnikateľku s kontroverzným Slovákom. Ako sa totiž podarilo odhaliť Pluske, Silvia sa má už istý čas stretávať so známym a neúspešným kandidátom na prezidenta Martinom Daňom. Dvojica sa má stretávať rok a pol v rakúskom Kitsee, no bolo ich vidieť i v reštaurácii v Bergu či v Bratislave. Zvyknú spoločne cestovať aj na východ Slovenska, no zachytili ich taktiež na pumpe v Podunajských Biskupiciach, kde si Daňo kupoval občerstvenie, zatiaľ čo Kucherenko čakala v aute, foto >>> TU <<<.

Martin Daňo má pritom na krku stíhanie za daňový podvod a v roku 2019 sa dostal do konfliktu s moderátorkou JOJky Janou Krescanko Dibákovou, kedy ju mal vulgárne napadnúť vo videách. Zdroj z okolia dvojice sa pritom domnieva, že majú viaceré spoločné záujmy: “Kucherenko má vlastnú webstránku, kde predáva svoje produkty a aj YouTube kanál, a to všetko jej spravuje Daňo. Dokonca sa hovorí, že ju chce pretlačiť do politiky, ” prezrádza. Modelka pritom už od roku 2022 zverejňuje na sociálnej sieti fotky záhadného muža, ktorý sa pri nej objavuje. Na otázku fanúšika, či má nového priateľa, už pred časom súhlasne prikývla.

Samotná blondínka sa napokon rozhodla zareagovať na nové odhalenie prostredníctvom sociálnej siete. Silvia však zvolila tajomnú odpoveď a odkázala, že pokiaľ neexistujú nejaké iné dôkazy ako zábery Martina Daňa s hotdogom v ruke, ponecháva tému v rovine konšpirácií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

https://instagram.com/stories/official_silviakucherenko/3059725731232170306?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MDJmNzVkMjY=

Zdroj: pluska.sk | Foto: IG/official_silviakucherenko, TikTok/martindano1976