Tomu hovoríme šok! Po Marianne Ďurianovej či iných kráskach slovenského šoubiznisu má opletačky so zákonom aj exmanžel známej speváčky a superstaristky Martiny Schindlerovej. Pred dvomi týždňami totiž skončil v putách NAKA.

Speváčka a superstaristka Martina Schindlerová sa po víťazstve v súťaži v roku 2004 stiahla do ústrania a začala sa venovať rodine. Vydala sa za bratislavského podnikateľa Kamila Haršányho a v šoubizových vodách o nej nebolo celé roky ani chýru, ani slychu.

Všetko sa zmenilo až minulý rok po nečakanom rozvode, keď sa krásna Martina začala opäť objavovať v spoločnosti, prijala ponuku do Chart Show a momentálne pracuje na nových skladbách. Náhodní svedkovia ju dokonca niekoľkokrát pristihli na drinku v spoločnosti známeho politika, hoci obidvaja čokoľvek iné ako priateľstvo zaryto odmietajú.

Schindlerová je ale aktuálne zrejme poriadne v šoku. Jej exmanžela totiž pred dvomi týždňami o tretej ráno podľa informácií Plusky zadržala NAKA, pričom skončil v putách a vyšetrovacej väzbe. Sudca špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici napokon zobral do väzby len 13 obvinených mužov, no nevedno, aká budúcnosť teraz podnikateľa čaká.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/schindlerovamartina, Facebook/NA STOPE.SK, Polície Slovenskej republiky