Politická strana OĽaNO predstavila len pred pár minútami svoju kandidátku, s ktorou zabojuje v parlamentných voľbách 2020. Nastalo niekoľko momentov prekvapení. Kandidátku povedie neznáma žena z východu, pričom kandiduje aj známy slovenský herec a zabávač.

Igor Matovič sa dnes krátko po 13-tej postavil pred kamery, aby verejnosti predstavil dlhoočakávanú kandidátku, s ktorou strana vstúpi do predvolebného boja. V parlamentných voľbách ale povedie stranu celkom nová žena, ktorá pochádza z východu Slovenska.

Hoci sa mnohí domnievali, že ňou bude Zlatica Kušnírová, tá na špekulácie odpovedala jasným stanoviskom. Pred chvíľou sa tak všetci dozvedeli, že jednotkou na kandidátke bude pedagogička Mária Šofranko. Hnutie ale prekvapilo aj menami na ďalších priečkach.

Na druhom mieste sa objavilo meno Jaroslava Naďa, ktorý upozornil na nezrovnalosti v majetku Balciara a následne si prešiel niekoľkodňovým vyšetrovaním, ktoré ale skončilo s čistým štítom. Na treťom mieste sa predstavil bývalý vyšetrovateľ kauzy Gorila Lukáš Kyselica. Samotný Matovič bude kandidovať až zo 150. miesta. V hnutí ale dostal priestor aj Karol Kučera, mama zavraždeného Róberta Remiáša a prekvapením je aj známy herec, moderátor a zabávač Jožo Pročko, ktorý sa vždy zaujímal aj o politické dianie. Ten dostal len nedávno veľmi nepríjemnú správu od anonyma, ktorá sa má týkať jeho sledovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mária Šofranko povedie OĽaNO do volieb 2020

Zdroj: Facebook/OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti │ Foto: Facebook/OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Jožo Pročko – stránka, Igor Matovič