Tomu hovoríme šok! Slávna hollywoodska dvojica sa rozhodla ísť od seba len osem mesiacov od svojej tajnej svadby v decembri 2018. Hovorca speváčky uviedol aj smutný dôvod nečakaného rozchodu!

Takýto rýchly koniec zrejme čakal len málokto. Slávna a kontroverzná speváčka Miley Cyrus (26) si pred približne 8 mesiacmi tajne vzala svojho priateľa a herca Liama Hemswortha (29). O obrade sa dozvedela aj najbližšia rodina len pár hodín pred svadbou, pričom veselicu spojili so Silvestrom a príchodom Nového roka.

Pred pár hodinami ale prišiel hovorca speváčky so šokujúcim vyhlásením. Dvojica sa nateraz rozchádza: „Obidvaja sa neustále menia ako partneri, aj ako individuality. Rozhodli sa, že toto je pre nich najlepšie, keďže sa obaja sústredia na seba a svoje kariéry. Ostávajú ale naďalej starostliví rodičia všetkým svojim zvieratám, o ktoré sa starajú. Prosím, rešpektujte ich súkromie,“ uviedol pre magazín People.

Fanúšikovia Miley už ale začali hovoriť o možných problémoch v manželstve pred niekoľkými dňami, keď sa speváčka objavila na fotke s mnohými šperkami, no chýbala práve svadobná obrúčka. Dohady teda v tomto prípade boli správne a hollywoodsky pár už nie je spolu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com │ Foto: Instagram/liamhemsworth, mileycyrus