Slovenským šoubiznisom otriasla ďalšia nečakaná správa. Sympatická speváčka a herečka Barbora Švidraňová (31) bola ešte donedávna šťastím bez seba zo svojej novej rodinky, no len pred pár hodinami priznala, že jej vzťah s Talianom sa rozpadol!

Barbora Švidraňová je poriadny živel a v takom ohnivom a vášnivom duchu vzplanula aj jej láska k talianskemu hudobníkovi Francescovi. Ešte väčšie prekvapenie prišlo, keď sa prevalila informácia o tom, že Basie je tehotná. Podľa svojich slov sa ale od začiatku na novú rodinku veľmi tešila a neprekážal jej ani vzťah na diaľku.

V decembri sa dokonca pochválila spoločnou fotkou Francesca so svojím synčekom a nič nenasvedčovalo problémom. Pred pár hodinami v markizáckom Teleráne ale priznala smutnú novinku o svojom vzťahu, ktorú zrejme fanúšikovia nečakali: “Zostala som sama, rozišli sme sa,” prezradila bez okolkov moderátorom, ktorí ostali zaskočení.

Barbora sa však snaží myslieť pozitívne, najmä kvôli synčekovi Gabrielovi, ktorý nedávno oslávil svoj prvý rôčik: “Snažíme sa to stále harmonicky udržiavať kvôli malému. Všetko je tak, ako má byť. Nevadí, stalo sa a ideme ďalej,” prezrádza na margo vzťahu s Francescom, s ktorým sú v kontakte už len kvôli maličkému.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Barborin synček oslávil jeden rôčik
V Teleráne prezradila koniec vzťahu s Francescom
Hudobník sa na sociálnej sieti prezentuje len hudbou

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Instagram/_basie_, Facebook/Francesco Mendolia