Na verejnosť prenikla šokujúca informácia o známom moderátorovi. Pri vyšetrovaní známej a chúlostivej kauzy si polícia predvolala na výsluch aj manžela Adely Vinczeovej, ktorý ostal poriadne zaskočený.

Na verejnosť prenikla pred pár hodinami šokujúca informácia. V známej kauze lustrovania novinárov počas šetrenia prípadu Filipa Rybaniča a Roberta Kaliňáka sa odhalilo, že medzi dvadsiatimi novinármi boli aj známe tváre spravodajstva, rozhlasu či televízie. Do hľadáčika polície sa tak dostal na zoznam aj manžel moderátorky Adely, Viktor Vincze.

Mladý moderátor, ktorý nedávno vyriekol smutné slová, ostal v šoku potom, čo ho predvolala polícia minulý týždeň na výsluch. “Predpokladám, že lustrácia mojej osoby súvisela s tým, že v čase zadržania Filipa Rybaniča som ešte ako redaktor spravodajstva pracoval aj na politických témach. S týmto prípadom som potom mal priamo spoločné len to, že som o ňom už ako moderátor Televíznych novín informoval. Predvolanie na inšpekciu ma preto prekvapilo,” neskrýval pred portálom DenníkN svoje zdesenie.

Na výsluch chodia postupne všetci novinári, ktorí sa medzi lustrovanými vyskytli. K lustrovaniu pritom malo dôjsť v roku 2017, pričom Vorobjov pre médiá uviedol, že prácu vykonával na pokyn vtedajšieho policajného prezidenta Tibora Gašpara, ktorý momentálne zvažuje vstup do politiky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viktora Vinczeho predvolala polícia kvôli kauze lustrovaných novinárov
Na výsluch sa dostavil minulý týždeň

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: Tv Markíza, Instagram/viktorvincze