Toto že je spravodlivosť? Farmári na Farme 11 sa už pár dní nachádzajú na statku, kde strávia niekoľko týždňov života. O tomto luxusnom ubytovaní však ale mohli ich predchodcovia len snívať.

Farmári sa už čoskoro poberú na statok na Sekuliach, kde strávia niekoľko najbližších týždňov. Farma už totiž v pondelok odštartuje svoju 11. sériu aj na televíznych obrazovkách a už teraz je jasné, v akých podmienkach budú súťažiaci, ktorí zabojujú o 75-tisícovú výhru, žiť. Hoci sa ich predchodcovia museli vždy na úvod popasovať s neľahkými podmienkami a neraz spali na holej zemi, tento ročník si vychutná nevídaný luxus.

Šestnástka súťažiacich, ktorá sa nedávno predstavila verejnosti, sa rozdelí na východ a západ. Kým západniari budú obývať modrú polovicu kuchyne aj spálne, východniarom ostane červená polovica. Na rozdiel od predošlých farmárov bude ale aktuálny ročník čakať teplá postieľka, vybavená kuchyňa či luxusná kúpeľňa. Na farmára týždňa si počká priam honosne zariadená izbička s manželskou posteľou. Farmári sa ale zrejme budú môcť pohybovať len na svojej polovici statku vyznačenej príslušnou farbou. Všetko sa dozviete už o niekoľko hodín!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kuchyňa západniarov (HORE) a východniarov (DOLE)
Spoločná spálňa oddelená plotom
Luxusná kúpeľňa
Honosná izba farmára týždňa

Zdroj: farma.markiza.skFoto: YouTube/Televízia Markíza, TV Markíza, Facebook/Farma