Slovenská modelka Andrea Verešová si užíva leto ako sa patrí. More, slnko, joga, to sú neodmysliteľné súčasti jej letnej dovolenky, preto sa vždy rada podelí o zábery aj z pláže. Andrea má dokonalú postavu, na ktorej by ste nejakú chybičku hľadali veľmi ťažko. Vďaka svojmu životnému štýlu a pravidelnému cvičeniu si táto 35-ročná modelka drží závideniahodnú figúru. 

Andreine krivky poznáme snáď už zo všetkých strán, veď to k práci modelky patrí. No zakaždým, keď sa podelí o fotku v bikinách sú jej fanúšikovia očarení. Tentokrát Andrea naozaj ukázala veľa. Na zábere je v jogovej pozícii a jej spodný diel plaviek sa ani nedá nazvať nohavičkami! Je to len zopár motúzikov, ktoré zdobia jej pozadie.

Milovníčka jogy a pravidelného cvičenia k fotke napísala komentár: “Joga je úžasným systémom, ktorý zlepšuje fyzické aj duševné zdravie. Je unikátnou cestou k zlepšeniu pružnosti tela, pevnosti svalov, vytrvalosti aj rovnováhy a spôsob ako naplniť sám seba vnútorným kľudom a silou.” Fotku si môžete pozrieť TU.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook