To je TRAPAS: Poslankyňa OĽaNO si chcela uctiť Lasicu († 81), ale… !

Dátum:

Známa poslankyňa strany OĽaNO sa opäť postarala o rozruch. Po trapasoch z minulosti sa dostala do povedomia aj krátko po úmrtí humoristu a herca Milana Lasicu. Politička mu chcela totiž vzdať poctu, no všetko dopadlo celkom inak, pričom vzniklo aj „vtipné“ video.

Poslankyňa OĽaNO Romana Tabak si už v minulosti vyslúžila výsmech za nejeden trapas či kvôli svojim výrokom. Tentokrát pobavila fanúšikov na sociálnej sieti videom, ktorým chcela vzdať poctu zosnulému maestrovi Milanovi Lasicovi. Len nedávno zverejnilo ministerstvo zdravotníctva aj oficiálnu príčinu úmrtia herca.

Keď však dorazila pred hotel Tatra v Bratislave, kvety aj sviečku zložila rovno pred vchodom pri stojanovom popolníku. Nevedno, či si popolník pomýlila s pietnym miestom, no to sa nachádza až vnútri budovy pred Štúdiom L+S, kde je umiestnená aj kondolenčná kniha. Aby toho nebolo málo, exšportovkyňa dorazila v bielej minisukni a keď sa s kyticou zohla, poslankyni bolo zrejme vidieť viac, ako by si želala.

Romana Tabak video so svojím trapasom najprv umiestnila na svojom profile, no po chvíli ho rýchlo zmazala. Medzitým sa ale stihlo rozšíriť a vtipný komentár k nemu priložil aj Tomáš: „Toto je najvtipnejšie video na celom Instagrame. Romana Tabak položí kyticu k smetiaku a zapáli tam sviečku, až neskôr zistí, že L+S je vnútri. Mám pocit, že túto humornú scénu by ocenil aj Milan Lasica,“ napísal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Artur Bekmatov │ Foto: FB/Romana Tabak, YT/Pohoda Festival

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...