Tomuto sa nedá povedať inak ako trapas. Známy slovenský YouTuber (22) sa pred približne mesiacom rozhodol oženiť so 75-ročnou mamou svojho kamaráta a svoju „lásku“ spečatili v Las Vegas. Mesiac po sobáši prišla nečakaná dohra.

YouTuberi sú zrejme pre slávu ochotní urobiť čokoľvek. To je aj prípad 22-ročného Slováka Davida Dobríka, ktorý sa môže pochváliť až 12 miliónmi odberateľmi. Pred mesiacom sa ale rozhodol urobiť šialenú vec.

O ruku požiadal 75-ročnú mamu svojho kamaráta a rovnako YouTubera Jasona Nasha. Svoju „lásku“ spečatili v meste hriechu Las Vegas a nechýba ani fotodokumentácia a, samozrejme, video na YouTube. Ak si už teraz myslíte, že išlo v tomto prípade len o zvýšenie popularity seba aj svojho kamaráta, zrejme sa nemýlite.

David sa totiž po mesačnom manželstve s o 50 rokov staršou ženou, ktorá by mu mohla byť aj starou mamou, rozviedol. Na svojom Instagrame uvádza v ironickom tóne dôvody: „So zlomeným srdcom oznamujem, že ja a Lorraine sa rozchádzame. Prajem jej len to najlepšie. Možno sme sa trochu poponáhľali, ale to sa stáva, keď sa dvaja mladí ľudia zamilujú. Niekedy tomu druhému nestačíte, aj keď robíte čokoľvek. Budeme sa naďalej milovať a podporovať ako priatelia. A spoločne vychovávať naše deti. Prosím, rešpektujte v týchto časoch naše súkromie,“ píše v čudnom statuse.

David si vzal za manželku 75-ročnú ženu
Svadobný deň si zjavne užili
Po mesiaci ohlásil známy Slovák rozvod

Zdroj │ Foto: YouTube/David Dobrík, Instagram/daviddobrik