Alex Minárikovú čakal v reality šou Farma tvrdý trest. Po tom, čo spolu s partnerom Šimonom Koleňom porušili pravidlá réžie, obdržali jasný verdikt od Alice- tento týždeň sa stali sluhami. Ani to mladej blondínke nestačilo a zdá sa, že svojou arogantnosťou nahrádza nedávno vyradeného Minha. 

Mináriková sa len pred pár dňami vrátila do vidieckej šou. Ako sa však zdá, svoj osud v hre o 75 000 eur berie už na ľahkú váhu a pravidlá celého deja sú jej skôr na smiech. „V noci som zaznamenala hrubé porušenie pravidiel. Alex a Šimon odišli mimo priestoru Farmy zaznamenávaný kamerami a bez mikrofónov- neprípustné, zneli slová Alice krátko po tom, čo sa zamilovaný párik vytratil zo statku.

Ani zdvihnutie varovného prsa nepomohlo a hneď v ten deň sa blonďavá farmárka dopustila ďalšieho prešľapu. Stalo sa tak v momente, keď vošla do spoločnej spálne s cieľom riešenia taktiky nastávajúceho duelu. Prítomná súťažiaca ju okamžite upozornila, že opäť porušuje nariadenia štábu.

Alex si zámerne zložila mikrofón v momente, keď riešila voľbu prvého duelanta

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Kde máš port?“ hneď dvakrát ju napomenula Martina „Muffy“ Korkobcová, na čo Alex odpovedala stroho. „Tam,“ mykla pleciami a ukázala smerom do druhej izby. To, či bude mať dané ľahkovážne správanie sa voči dohodnutým pravidlám ďalšie následky, sa diváci dozvedia až v nasledujúcej epizóde.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk